Konferencje i imprezy

konferencje, szkolenia i warsztaty

Jeżowa Woda łączy w sobie wyjątkowy tradycyjny klimat okalającej natury z profesjonalnym podejściem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Niezwykła atmosfera sprzyja organizacji dużych konferencji i wystaw oraz niewielkich, biznesowych lub rodzinnych spotkań w najlepszym guście. Dostosowujemy swoją ofertę, w zależności od wymagań naszych Klientów. Dysponujemy pomieszczeniami o różnych powierzchniach. Jesteśmy w stanie zapewnić miejsce zarówno do kameralnych spotkań, jak również przestronną, w pełni wyposażoną salę o metrażu 230 m2.
  • Sala konferencyjna mieści do 100 osób w różnych ułożeniach, sprawdza się przy organizacji konferencji, spotkań dla dużej liczby uczestników, a także wystaw i warsztatów. Jest wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, z zakresu nagłośnienia oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. Posiada niezależne zaplecze gastronomiczne i WC.
  • Sala szkoleniowa, w postaci klimatycznej piwniczki pomieści do 24 osób, w ułożeniu warsztatowym. Najczęściej organizowane są w niej szkolenia, warsztaty lub imprezy do 25 uczestników.
Sale mogą być dowolnie aranżowane w zależności od potrzeb. Jeżowa Woda gwarantuje profesjonalny sprzęt konferencyjny, stały dostęp do sieci szybkiego Wi-Fi oraz nowoczesną infrastrukturę techniczną. Goście mogą liczyć również na pełne wsparcie organizowanych tu wydarzeń – zarówno techniczne jak i gastronomiczne. Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja konferencji, szkoleń i warsztatów przebiegała w miłej atmosferze. Dodatkowo proponujemy organizację przerw kawowych, dostosowanych do Państwa oczekiwań. Uczestnicy konferencji mogą również skorzystać z oferty naszej strefy spa oraz bazy noclegowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą konferencyjną.

imprezy okolicznościowe i integracyjne

Szczególne okazje wymagają unikatowej oprawy, która podkreśli ich wyjątkowość. Organizujemy przyjęcia rodzinne, biznesowe spotkania i inne imprezy okolicznościowe w pięknych okolicznościach otaczającej przyrody. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły tak, by Wasze uroczystości celebrować niepowtarzalną atmosferą, oraz profesjonalną obsługą. Zorganizujemy dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół imprezę grillową lub spotkanie przy smakołykach. Jeżeli szukasz miejsca na wyjazd integracyjny dla swojego zespołu z pracy, zadbamy o to, by nastrój sprzyjał dobrej zabawie.

Do Waszej dyspozycji oddajemy zadaszoną, 30-metrową wiatę grillową z paleniskiem i piecem do pizzy, a także klimatyczną piwniczkę, które łącznie zmieszczą 50 osób. To idealne miejsce na zorganizowanie plenerowej imprezy rodzinnej czy spotkania firmowego na świeżym powietrzu. Obiekt dostępny jest przez cały rok, bez względu na panującą aurę. Zapewnia to ciepło bijące od dużego paleniska.

Wasze imprezy, np. wieczory panieńskie i kawalerskie organizujemy także w dwupoziomowym SPA, w którym z powodzeniem zmieści się 100 osób, oraz w tropikalnej palmiarni o powierzchni 150 m2, która jest idealnym miejscem np. na warsztaty.

Do organizacji większych uroczystości przeznaczona jest duża sala konferencyjna. Możemy tam zorganizować spotkanie nawet do 100 osób. Oprócz tego Jeżowa Woda dysponuje przepiękną przestrzenią, która jest wytchnieniem dla uczestników wszelkich imprez.
Okalający nasze gospodarstwo teren zielony sprawi, że każdy z Gości będzie mógł zaczerpnąć wyjątkowej atmosfery płynącej z głębi otaczających lasów, a tradycyjnie przyrządzane potrawy z wykorzystaniem naturalnych przypraw i marynat, będą gwarancją
najlepszego smaku oraz wspaniałej i niezapomnianej biesiady.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eventów okolicznościowych.

pobyt grup zorganizowanych

Jeżowa Woda to nie tylko biznesowe konferencje i imprezy w gronie przyjaciół. Jeżowa Woda to idealny cel podróży dla grup zorganizowanych. Dzieci, młodzież i osoby dorosłe czują się doskonale w naturalnej atmosferze naszego gospodarstwa agroturystycznego. Przyjmujemy w swoich progach uczestników grupowych wyjazdów rekreacyjnych i sportowych, stanowiąc bazę wypadową na lokalne szlaki turystyczne. Mnogość tras narciarskich, pieszych i rowerowych sprawia, że nasi Goście wybierają Jeżową Wodę, jako przystań w swoich destynacjach. Do dyspozycji oddajemy 50 miejsc noclegowych, komfortową strefę spa oraz salę konferencyjną, która jest znakomitym miejscem do treningów stacjonarnych i spotkań grupowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla grup zorganizowanych.