O nas

Home / O nas

Witam Cię serdecznie w naszym Gospodarstwie Agroturystycznym „Jeżowa Woda”.

Jesteśmy umiejscowieni w pięknej i spokojnej okolicy Beskidu Wyspowego. Nasze gospodarstwo to miejsce w którym możesz się zrelaksować, odpocząć od miejskiego zgiełku. Możesz się tutaj zatrzymać na chwilę i leżąc na hamaku pomyśleć o ”niczym”. Odpocząć możesz spacerując po lesie, wsłuchać się w szum potoku, podziwiać przyrodę i leśną zwierzynę oraz pójść na grzyby.

Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny (lub grona przyjaciół) imprezę grillową lub spotkanie, przy smakołykach i wieczorami możecie poczuć ciepło żywego ognia z grilla na tarasie oraz klimat nastrojowej piwniczki. Poczuj smak chleba pieczonego w naszym piecu chlebowym według tradycyjnej receptury z naturalnych składników. Z chlebem możesz zasmakować pieczonego barana prosto z naszego pieca, jak i kiełbasek czy też innego mięsiwa wędzonych we własnej wędzarni. Dzięki całorocznej ogrzewanej szklarni, będziesz mógł smakować świeże warzywa oraz zioła, a kurnika będziesz mógł sam wybierać świeżutkie jajka. Dzieci będą mogły obcować z zwierzętami takimi jak: owce, kozy, kury, gęsi, kaczki.

Jeżowa Woda umożliwia relaks i odpoczynek zarówno dla ciała jak i dla ducha. W naszym gospodarstwie mocno stawiamy na ekologię i oszczędność energii dlatego pościel prasowana jest tylko na wcześniejsze życzenie klienta. Pełny kontakt z naturą wymaga też oderwania się od codziennego zgiełku i z tego powodu w pokojach nie znajdziesz telewizorów.
Już w niedalekiej przyszłości powstanie SPA z placem zabaw dla dzieci w którym każdy znajdzie relaks i umili pobyt u nas.
Bardzo gorąco wszystkich zapraszamy 🙂