Imprezy

Home / Imprezy

Baw się

do samego rana

Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej rodziny (lub grona przyjaciół) imprezę grillową lub spotkanie, przy smakołykach i wieczorami możecie poczuć ciepło żywego ognia z grilla na tarasie oraz klimat nastrojowej piwniczki.

Zaproś swoich bliskich i przyjaciół na urodziny czy imieniny, na imprezy jubileuszowe, czy też wieczór panieński lub kawalerski.
Możesz też zorganizować u nas krótkie szkolenie lub imprezę integracyjną.

Jesteśmy przygotowani do organizacji dowolnej imprezy, nawet na 20-30 osób. Do Waszej dyspozycji jest duża wiata grillowa z otwartym paleniskiem oraz piec chlebowy z piekarnikiem i wędzarniami oraz piwniczka, która jest idealna do kontynuowania udanego wieczoru. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami przygotujemy dla Was odpowiednie menu.

Poczuj smak chleba pieczonego w naszym piecu chlebowym według tradycyjnej receptury z naturalnych składników. Możesz zasmakować pieczonej baraniny prosto z naszego pieca, jak i kiełbasek czy też innego mięsiwa, wędzonych we własnej wędzarni. Możecie też własnoręcznie ugotować prawdziwą wojskową grochówkę.

Dzięki całorocznej ogrzewanej szklarni będziesz mógł smakować świeże warzywa oraz zioła, a kurnika będziesz mógł sam wybierać świeżutkie jajka.